Menu
+421 948 532 008

Referencie našich klientov

Spolupráca so spoločnosťou Reality & Design prebehla podľa predstáv. Oceňujeme ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup slečny Némethovej. Našli ste nám naše prvé spoločné bývanie. Ďakujeme,

S+T, kupujúci

 

- Tibor Bombiak, kupujúci


So sluzbami realitnej kancelarie Reality & Design sme boli velmi spokojni. Ako jedna z mala realitnych kancelarii na trhu mala velmi kvalitne vypracovane zmluvy (rezervacnu aj kupnu), realitny makler p. Balaz vzdy promptne reagoval na telefonicke poziadavky a mailova komunikacia bola na profesionalnej urovni. Co si velmi cenime kedze realitny makleri travia vacsinu casu mimo kancelarie.

Taktiez chceme ocenit to, ze sme sa mohli spolahnut aj na "chlapske slovo", na zaklade ktoreho, nam p. Balaz podrzal nehnutelnost pocas doby, kym nam banka neschvalila uver.
 
Nasa kupa z titulu vyssej moci neprebiehala hladko. Za tieto problemy realitna kancelaria nemohla, prave naopak, ich profesionalny pristup nam pomohol  vsetky problemy vyriesit tak, aby k samotnej kupe doslo v co najkratsom moznom case.
 
Chceme sa touto cestou podakovat za trpezlivost a vysoku kvalitu prace, ktoru Reality & Design odviedla v nas prospech. Touto cestou mozeme sluzby tejto realitnej kancelarie len a len odporucit.
 
S pozdravom,
Peter CHovanak

- Peter Chovaňák, kupujúci


So službami R&D som bol spokojný. Predaj bytu sa preto uskutočnil, tak ako som plánoval. Na realitnú kanceláriu by som sa obrátil znova.

- Dr. Martin Zemaník, predávajúci


Spolupracovalo sa nám s Vami veľmi dobre, všetky dokumenty, zmluvy boli načas a precízne pripravené. Zároveň ste boli užasne časovo flexibilní. Vynaložili ste maximálne úsilie na to aby ste vyhoveli každej strane tak ako u predávajúceho tak aj kupujúceho. Sme šťastní, že sme s Vami mohli spolupracovať nakoľko pojem precíznosť, informovanosť a perfektná znalosť v oblasti realít bola na veľmi vysokej úrovni.

Držím Vám silno palce a ak v budúcnosti budeme predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, ste na prvom mieste koho budeme kontaktovať.

- Martina Hudeková, kupujúci


Pri predaji našej nehnuteľnosti vyjadrujem týmto celkovú spokojnosť, oceňujem: profesionálny prístup, fundované informácie, komunikatívnosť, ochota a napokon rýchly predaj.

- Mária Ortutayová, predávajúci


So spoločnosťou Reality & Design, s. r. o.,  som bol maximálne spokojný, kúpa nehnuteľnosti prebehla v rámci možnosti rýchlo a aj touto cestou by som sa chcel poďakovať p. Balážovi za korektné sprostredkovanie predaja.

- Marek Zatorsky, kupujúci


S prácou RK Reality Design pri sprostredkovaní kúpy mojej novej nehnuteľnosti musím byť len maximálne spokojný a to od prvého dňa kontaktu s maklérkou p. Némethovou, kedy došlo k dohode termínu obhliadky nehnuteľnosti, cez všetky dohadovačky ohľadom kúpy s predávajúcimi, sprostredkovaním odborníkov pri vybavovaní hypotekárneho úveru a následne bankou, cez podania náležitostí na katastri.

 Je na každom ako sa rozhodne, ale ja osobne určite doporučujem a sám sa pri ďalšej realite na ňu určite obratím.

- Marián Cichý, kupujúci


Za obdobie realizácie predaja môjho bytu som bola s pánom Balážom nadmieru spokojná. Striktne zariaďoval veci týkajúce sa obhliadky bytu zákazníkmi, ponuku pri obhliadkach riešil tak, aby to bolo pre mňa čo najvýhodnejšie.

Aj záverečnú realizáciu predaja zabezpečil k mojej spokojnosti.

- Hozzánová, predávajúci


So službami spoločnosti Reality & Design som bol spokojný. Byt predali rýchlo a postarali sa o kompletnú právnu dokumentáciu, tak ako prezentovali. Napriek tomu dúfam, že sa už sťahovať nebudem, ale ak by aj náhodou áno, istotne sa obrátim na spoločnosť Reality & Design, rovnako ako ich služby budem odporúčať svojim priateľom ďalej.

- Marcel Toth, predávajúci


Kúpu môjho nového bytu zastrešovala slečna Némethová a s celým postupom a prácou som bol veľmi spokojný. Páčil sa mi milý prístup, flexibilita a nepáčila trochu vyššia cena bytu :D

- Peter Kačkovič, kupujúci