Menu
+421 948 532 008

Členovia tímu Reality & Design

Mgr. Veronika Némethová

konateľka spoločnosti Reality & Design

“Pomáhať druhým akukoľvek formou ma napĺňa pocitom šťastia. Reality & Design mi túto možnosť dáva, a to je dôvod prečo ma moja práca baví.”

Kontakt: 0948 532 008, info@realitydesign.sk

Človek sa učí celý život. Ja som sa za ten svoj doterajší naučila, že to čo ma napĺňa pocitom šťastia je pomáhať druhým. V práci realitného makléra túto možnosť mám. Snažím sa ľuďom pomáhať pri realizácii ich sna o bývaní. Byť maklérkou a "šéfkou" je výzva i pre mňa samotnú. Človek sa stáva tolerantnejším a zodpovednejším vo vzťahu k svojim klientom i spolupracovníkom. Práve pozitívna spätná väzba je mojím hnacím motorom.

Vaša nehnuteľnosť bude v správnych rukách!

Michal Baláž

spoločník v spoločnosti Reality & Design

Hlava Reality & Design, človek s "nezdolateľnym" výzorom, no dôveryhodným prejavom. Vo vodáckej terminológii reprezentuje osobu kormidelníka, ktorý udáva smer.

Kontakt: 0948 780 850, balaz@realitydesign.sk

Jeho úloha v spoločnosti je nepostrádateľná a svedčia o tom skúsenosti a zručnosti, ktoré šikovne zhromažďoval v pozícii makléra niekoľko rokov. Po rokoch úspešnej práce sa rozhodol vybudovať a riadiť si svoj vlastný biznis, a tak ho cesty odviali vlastným smerom. Táto zmena viedla k rozvoju jeho vodcovských schopností, dala priestor kreatívnym nápadom a umocnila komunikačné schopnosti na každej úrovni.

Z jeho osobného života môžeme prezradiť, že sa riadi heslom: "keď človek niečo chce zmeniť, dokáže to".

Ing. Arch. Katarína Škodová

architekt

“Rob čo ťa baví, potom pôjde všetko s ľahkosťou a každý deň bude stáť za to.“ Katku jednoznačne baví architektúra, ktorú tvorí pre ľudí a ktorá bude funkčná a zároveň krásna.

Kontakt: skodova@realitydesign.sk

Katka stála pri vzniku spoločnosti Reality & Design, navrhla logo, pracovala na grafickom návrhu nášho prvého webu, ozvláštnila dizajn nudných vizitiek a podieľala sa na mnohých spoločných projektoch a podieľa sa dodnes. „Mňa baví tvoriť priestory pre ľudí. Priestory, v ktorých sa cítia dobre, ktoré odzrkadľujú ich potreby, sú funkčné a zároveň krásne. Architektúra je všade okolo nás. Ovplyvňuje nás a pôsobí na nás od detstva, preto cítim zodpovednosť za každý návrh, ktorý vytvorím.“ Má rada kreatívne a zároveň jednoduché riešenia, nekonvenčných ľudí, miluje dobré víno a jedlo v spoločnosti priateľov.

Ing. Arch. Miroslav Šestina

architekt

Existujú aj multifunkční ľudia ako je napríklad Miro, architekt, fotograf architektúry a amatérsky maliar. Fanúšik poctivej architektúry, ktorý hľadá jej dlhotrvajúcu podstatu. 

Kontakt: sestina@realitydesign.sk

Osoba stojaca za tvorbou väčšiny fotografií našich nehnuteľností. Človek zo zákulisia Ing. arch. Miroslav Šestina, pochádza z rodiny architektov. Študoval na fakulte architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Už počas školy sa venoval praxi a spolupodieľal sa na viacerých projektoch. Pomedzi to si našiel čas na hobby fotografiu, ktorej sa vďaka Reality & Design začal venovať vážnejšie, a z ktorej sa neskôr stala jeho ďalšia profesionálna činnosť. Dnes už fotodokumentuje výtvory rôznych architektov. Architektúre sa venuje vo všetkých merítkach, od interiérov až po urbanizmus.

Ing. Marian Kurek a Ing. Eva Tináková

záhradní architekti

Aj záhrady môžu mať myšlienku a design. Párik veselých ľudí, ktorí vdýchne vašej záhrade zmysel, gradáciu a zážitok.

Kontakt: zahradniarchitekti@realitydesign.sk

Dvojica, ktorej profesia sa tvorí v exteriéri. Marian spolu so svojou nežnejšou polovičkou Evkou robia tak trochu iné záhrady. A prečo sú iné? „Tak sme si povedali, že aj záhrady môžu mať myšlienku, design, či už prírodný alebo moderný, ale nielen to. Robíme to, čo nás baví a baví nás to, čo robíme. Ak chce niekto vykúzliť na záhrade aj niečo iné ako trávnik či tuje, chcel by dať záhrade zmysel, gradáciu a zážitok, tak nech to skúsi aj u nás.“ Jednoducho ich baví hrať sa s priestorom, zeleňou a skĺbiť to s nápadmi a vytvárať ľuďom úsmev na perách a radosť v srdci. Grafická štúdia ukáže, či sú tí praví pre Vás a tú robia zdarma.

Michal Geppetto Šeplák

konateľ v stavebnej spoločnosti VAM

Odjakživa ho prezývali “Geppetto” podľa slávneho stvoriteľa kreslenej postavičky Pinocchia. Šikovné ruky, detail v oku a dlhoročné skúsenosti vo výstavbe domov a v rekonštrukciách nehnuteľností = Michal Šeplák.

Kontakt: seplak@realitydesign.sk

Keď sa spoločnosť Reality & Design zaoberala otázkou rozšírenia svojho podnikateľského portfólia o výstavbu a rekonštrukciu nehnuteľností, vedelo sa vopred na koho sa môžeme obrátiť. Michala Šepláka odjakživa prezývali “Geppetto” podľa slávneho stvoriteľa a “otca” legendárnej kreslenej postavičky Pinocchia. Od strúhania detských píšťaliek až po výstavbu pasívneho rodinného domu s parametrami, s akými sa stretávajú v Škandinávii.

Ing. Eduard Poracký

programátor

Osoba vďaka, ktorej si môžete tieto informácie čítať. Napriek tomu, že jeho profesia nedáva predmetom hmotný tvar, naša spoločnosť by bez neho vo virtuálnom svete neexistovala.

Kontakt: poracky@realitydesign.sk

Študoval som na ekonomickej fakulte avšak už počas prvých rokov  štúdia ma zaujal svet programovania a dizajnu. Rastúce vedomosti z oblasti ekonómie mi umožnili sa na moju prácu pozerať zo širšieho uhla pohľadu. Programovaniu sa venujem už viac ako 7 rokov a web je pre mňa stále najsilnejší a najdostupnejší marketingový nástroj súčasnej doby a viac ako kedy predtým platí stará známa veta "Kto nie je na webe, akoby ani nebol". Mimo programovania si vždy rád zašportujem, pozriem dokumentárny film alebo vybehnem s kamarátmi na jedno orosené.