Menu
+421 948 532 008
Návrať späť
159 000
Predaj - 4-izb. byt
90 m²
Bratislava - Karlova Ves
Hodálova

Klimatizovaný 4-izbový byt po rekonštrukcii na Hodálovej ulici v Karlovke

Reality & Design Vám ponúka na predaj klimatizovaný 4 izbový byt po rekonštrukcii. Byt je situovaný na 1. poschodí (pod bytom sa nachádza iný byt a nebytový priestor) a pozostáva zo štyroch obytných miestností a samostatnej kuchyne s veľkou zasklenou lodžiou (7 m2). Lodžia je priestranná, zasklená moderným, bezpečnostným sklom osadeným v posuvných hliníkových profiloch s možnosťou úplného otvorenia. Kompletne zrekonštruovaný byt s drevenými podlahami dosahuje veľkorysú rozlohu 90 m2 mimo vyššie spomínanej lodžie. 

Byt je zariadený, po dohode môže zariadenie ostať v byte. Zariadenie pozostáva okrem iného aj z troch skríň typu Roll-door, novej kuchynskej linky s ostrovčekom a vstavaných spotrebičov – teplovzdušná rúra, vstavaná chladnička, indukčná platňa – značka Elektrolux. Byt má nasledovnú dispozíciu – vstupná chodba, veľká obývacia izba, kde je možné okrem obývačky vytvoriť pracovňu, ktorá bude samostatnou časťou obývacej izby. Ďalšie 3 izby sú nepriechodné, s veľkosťami od 11m2 do 14 m2. Všetky izby majú výhľad na zeleň. K zariadeniu prislúcha aj kožená sedacia súprava. WC a kúpeľňa sú oddelené.

Na byte bola v roku 2013 a následne v roku 2013 vykonaná väčšia rekonštrukcia. V byte je nainštalovaná klimatizácia značky DAIKIN. Mesačné náklady spolu s fondom opráv sú na úrovni 200 € pre štvorčlennú rodinu. K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Ďalšou výhodou tohto bývania je možnosť bezproblémového parkovania. Prenajímaná garáž je situovaná pred bytom za poplatok 80eur/mesiac. Nie je vylúčené, že môže byť aj predmetom budúceho predaja. 

Lokalita

Ponúkaný byt sa nachádza v 6 poschodovom tehlovom obytnom dome. Bytový dom s výťahom je po zateplení a čiastočnej rekonštrukcii spoločných častí. V najbližšom čase je plánovaná výmena stúpačiek a zveľadenie spoločných priestorov a častí domu.

Karlova Ves poskytuje svojim obyvateľom mnoho možností na športové aktivity v priebehu celého roka. Tradíciu tu majú vďaka blízkosti Dunaja najmä vodácke športy, kanoistika. V súčasnosti je medzi Karlovešťanmi populárna najmä cyklistika (výborné napojenie na cyklistické trasy) alebo beh v krásnom prostredí Líščieho údolia a Devínskej kobyly. Lokalita je výborná vďaka kompletnej občianskej vybavenosti – obchody /Billa, Lidl/, pošta, zdravotné stredisko, škôlka, nové detské ihrisko, veterinárna klinika, Gymnázium, električková a autobusová zástavka. Vo vchode bývajú príjemní ľudia, podľa slov majiteľa panuje v dome príjemná susedská atmosféra.

Zobraziť na mape

Špecifikácia

  • Celková podlahová plocha bytu: 90 m²
  • Lodžia: Áno
  • Náklady na služby a energiu: 200 EUR/mesiac
  • Plocha príslušenstva: 8 m²
  • Počet izieb: 4
  • Rok kolaudácie: 1970-1995
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Výťah: Áno